Stelsi - український гурт, що був створений у 1999 році для популяризації електронної музики українського зразка.

Оскільки на той час яскравих представників в сфері електронної музики в Україні не було, "Stelsi" не обминали жодної можливості презентувати для широкого загалу синтетичний бік сучасної музики. За більш, ніж десять років гурт створив 7 платівок і збірку найкращих пісень, що вийшла у серії "MP3-колекція". Один із альбомів видавався в Німеччині та Нідерландах, пісні з якого декілька тижнів поспіль протрималися у топ-тенах німецьких та голландських чартів.

Протягом усього часу стилістика групи змінювалася (від клубних напрямів house, bigbeat до сценічних synth-pop, electro-rock), паралельно змінювався і склад колективу в який влилися сесійні музиканти, тим самим перетворивши ді-джейський проект на повноцінний "живий" музичний гурт.

З 2005-го року колектив ставить за мету розробити власну музичну стилістику, а саме створити гібрид сучасної танцювальної музики з українськими автентичними елементами (на той час таких експериментів було вкрай мало). В результаті цей стиль був охарактеризований критиками як "український електро-фольк" (пізніше цим поняттям музичні оглядачі почали узагальнювати роботи таких виконавців, як Max Chorny, Катя Chilli, Marvinok, Оnukа тощо). Першим повноцінним альбомом у цьому напрямку була платівка "Там" (2005), потім альбом "Товариство з безмежною відповідальністю" (виданий київським лейблом "UKRmusic", 2009). Музичну канву в новій стилістиці групи почали складати семпли та музичні фрагменти з автентичних українських пісень та казок в притаманному для "Stelsi" електронному обрамленні. Водночас колектив активно працює с концертними та продюсерськими агентствами і активно гастролює, виступаючи на головних сценах масштабних фестивалів - таких як "Країна мрій", "Рок Січ", "Трипільське коло" тощо.

Паралельно з цим, музика Stelsi викликає зацікавлення в сфері медійного бізнесу, і як результат - використання музики гурту в рекламних кампаніях й саундтреках. Зокрема, всім відомий рекламний джингл оператора мобільного зв’язку «Білайн» «Привіт, весь світ» під пісню "Час минає", або вступні відео-ролики Євробачення в Україні під композицію "Де ви є".

Наразі гурт продовжує лінію так званого "електро-фольку" із завзятістю та прагненням занурити українську молодь в нестримне енергетичне поле української народної музики в сучасній електронній обгортці. В результаті сьогодні гурт має яскраве обличчя, яке легко вирізнити з-поміж інших.

Склад гурту "Stelsi ":

Олексій Кухарський - Вокал, продакшн
Олександр "Гуня" Веренінов - Гітара
Микола "Снайпер" Кобилюк - Клавіші, семплінг, бек-вокал
Сергій Палка - Бас, бек-вокалОФІЦІЙНИЙ САЙТ ГУРТУ \ ОФИЦИАЛЬНЫЙ САЙТ ГРУППЫ \ OFFICIAL BAND`S SITE

Головна
ДРУЗІ
15 синглів та 6 альбомів
у форматі МР3,
від столичного видання
MP3 Records
Stelsi "MP3 Колекція"
Продаж на сайті
www.umka.com.ua
НАША ПІМПА
Стосовно обміну банерами пишіть на e-mail гурту: stelsi@gmail.com
АКТУАЛЬНЕ

Завантажуй сінгл
"Місячне сяйво твого тіла"
(Брати Гадюкіни cover)
-Download-
Завантажуй сінгл
Stelsi & Очеретяний Кіт - Час минає (ReMaster 2012)
(Саундтрек рекламної кампані Київстар "Привіт, весь свт")
-Download-
Завантажуй сінгл
Stelsi - Роялтi (Single) 2012

-Download-
Завантажуй спільний сингл
Stelsi & Bionik -Соціальна сітка (Single) 2015

На Ex.Ua:
-Download-

На SoundCloud:
-Download-

COOLЕГІ
Веселий і драйвовий.
Від столичного видання "УКРмюзік".
Альбом
"Товариство з Безмежною Безвідповідальністю"
У продажу
Суміш Української етно-традиції
з сучасною електронною музикою.
Альбом "Там..."
У продажу